Temel İlk Yardım Güncelleme Eğitimi

EĞİTİMİN AMACI:

Daha önce “İlk Yardımcı Sertifikası” almış kişilerin, sertifikalarını yenilemek için her 3 yılda bir tekrar eğitime girmesi gerekmektedir. Bu amaçla verilen eğitimler Güncelleme İlk Yardım Eğitimleri’ dir.

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR:

İlk yardımcı Sertifikası ve İlk yardımcı Kimlik Kartı üzerinde var olan “Belge Geçerlilik Tarihi” üzerinden 3 aylık süre geçmemiş katılımcılar Güncelleme İlk yardım Eğitimleri’ ne katılabilirler.

EĞİTİM SÜRESİ:

Güncelleme İlk yardım Eğitimleri 1 gün /8 saat sürmektedir.

KATILIMCI SAYISI:

Eğitimler en az 7, en fazla 20 katılımcının katılımı ile eğitimin etkin olabilmesi için her 7 katılımcıya 1 eğitmen görevlendirilerek gerçekleştirilmektedir.

EĞİTİM YERİ:

HIZIROĞLU Özel Eğitim Merkezi olarak bünyemizde yer alan eğitim salonlarında gerçekleştirilecek eğitimlere bireysel veya toplu olarak katılım sağlanabilir.

Talep üzerine, 7 ve üzeri katılımcı sayısı bulunması ve yönetmelik şartlarına uygun eğitim salonu bulundurulması halinde, istenilen tarihte firmanız bünyesinde de eğitim alabilirsiniz.

EĞİTİM PROGRAMI:

KATILIMCI SAYISI:

Eğitimler en az 7, en fazla 20 katılımcının katılımı ile eğitimin etkin olabilmesi için her 7 katılımcıya 1 eğitmen görevlendirilerek gerçekleştirilmektedir.

EĞİTİM KADROSU:

Eğitimlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış İlk Yardım Eğitimci sertifikasına sahip, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

KATILIMCILARDAN EĞİTİM ESNASINDA İSTENİLEN EVRAKLAR:

T.C. Kimlik No’lu nüfus cüzdanı fotokopisi veya T.C. Kimlik No’lu ehliyet fotokopisi

1 adet vesikalık fotoğraf

Eski ilk yardımcı kimlik kartı veya sertifikasının aslı

Güncelleme İlk Yardım Eğitimleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Daha fazla Bilgi Almak İçin
Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın!

Sıkça Sorulan Sorular

İlk yardım eğitimi belge geçerlilik süresi 3 yıl olup, İlk yardımcı sertifika veya kimlik kartınızın üzerinde belge geçerlilik tarihi yazmaktadır.

İlk yardımcı sertifika geçerlilik süresi dolduktan sonra en geç üç ay içerisinde güncelleme eğitimi alıp belgenizin 3 yıl daha geçerli olmasını sağlayabilirsiniz.

Eğitimi hangi firmadan aldığınız fark etmeksizin Hızıroğlu İlk yardım Eğitim merkezinden güncelleme eğitimi alabilirsiniz.

Evet. Kaydınızı oluşturmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Güncelleme ilk yardım eğitimi 8 saat (1 gün) sürmektedir. Eğitime kesintisiz katılım zorunludur.

Güncelleme ilk yardım eğitimi sınavsız bir eğitim olup eğitimin tamamlandığı günden itibaren belge geçerlilik süresi 3 yıl uzatılmaktadır.

Eğitime katılmak için önceden almış olduğunuz ilk yardımcı sertifikası ve/veya ilk yardımcı kimlik kartınızı getirmeniz gerekmektedir.

Önceki ilk yardım eğitiminizi Hızıroğlu İlk yardım Eğitim Merkezinden aldıysanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Başka bir kurumdan aldıysanız kayıp belgenizi çıkartmanız ve daha sonrasında güncelleme eğitimi almanız gerekmektedir.